Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

„Je nám ctí být u toho s Vámi!“

Delikana - síť cukráren a kaváren

Vyškov


Obsluha cukrárna-kavárna Vyškov

Koho hledáme

Máš chuť a máš praxi v oboru gastro?

Tak jsi na správné adrese. Do našeho teamu hleádame usměvavou osobu s chutí svojí pozitiivní náladu rozdávat i zákazníkům.

Co nabízíme

  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • prémie
  • dlouhý-krátký týden
  • zaměstnanecká sleva 30% na všechen sortiment
  • stabilní pracovní doba
  • nástup ihned

Kontaktní osoba

Jméno a příjmeni: Marie Hrušecká
Telefon: +421 948 869 559
E-mail: hrusecka@delikana.cz

Kdo jsme

DELIKANA je společnost s dlouholetou tradicí zabývající se vlastní výrobou cukrářských výrobků, dortů a zmrzlin. K výrobě používá nejen moderní italské receptury, ale čerpá i z české klasiky. Hlavním cílem společnosti Delikana je nabídnout veřejnosti čerstvost a kvalitu výrobků z tradičních surovin – čerstvé a poctivé smetany, másla, ovoce a dalších ingrediencí.


Samozřejmostí je nabídka skvělé kávy v mnoha variantách. Káva je čerstvě pražená výhradně pro naši síť. Střední stupeň pražení propůjčuje kávě jemnou a vyváženou chuť s velmi hustou krémovitou pěnou.

Máte dotazy ohledně zaměstnání?Marie Hrušecká

tel.: +421 948 869 559
e-mail: hrusecka@delikana.cz
pobočky: Hodonín, Malacky, Podunajské Biskupice, Senica, Trenčín, Trnava, Uherské Hradiště, Zlín OD, Zlín, Břeclav, Frýdek-Místek, Karviná, Kroměříž, Olomouc, Přerov, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vyškov, Znojmo